Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu

KRMÍME VAŠE MILÁČKY!

KRMÍME VAŠE MILÁČKY!

Apetit - Ducks & Swans 750ml

Apetit - Ducks & Swans 750ml

Jste milovníci přírody a rádi chodíte krmit kachny a labutě? Víte, že starým a tvrdým pečivem jim ubližujete?
Rozhodli jsme se proto, že vyrobíme ideální krmivo pro přikrmování volně žijícího vodního ptactva, které pro ně bude prospěšné a neublíží jim. Na svoji procházku kolem řeky nebo rybníku si s sebou tedy nezaponeňte vzít Apetit Ducks & Swans, tu správnou možnost k přikrmování volně žijících labutí, kachen a hus.
Speciálně vyvinuté plovoucí granule rychle změknou a nemůžou tak ptákům poranit jícen jako například ztvrdlé pečivo. Apetit Ducks & Swans obsahuje optimální poměr živin a minerálních látek potřebných pro život těchto vodních ptáků. Přikrmujte v přiměřeném množství vhozením na vodní hladinu, kde ptáci krmivo ihned konzumují. Pamatujte, že přikrmovat neznamená krmit. Nespotřebované krmivo však nepřijde nazmar, po čase klesne do vody, kde jej mohou konzumovat ryby. Apetit Ducks & Swans je zabalený v znovu uzavíratelném ekologickém a recyklovatelném obalu.

 

Jedinečná směs pro vodní ptactvo nabízí zdravou možnost, jak přikrmovat volně žijící labutě, kachny a husy. Obsahuje optimální poměr živin a minerálních látek potřebných pro život těchto vodních ptáků. Speciálně vyvinuté plovoucí granule rychle změknou a nemůžou tak ptákům poranit jícen jako například ztvrdlé pečivo, které je nevhodné pro krmení vodních ptáků také svým složením.


Krmný návod: Přikrmujte v přiměřeném množství vhozením na vodní hladinu. Pamatujte, že přikrmovat neznamená krmit.

Složení: kukuřice, pšenice, rybí moučka, červená řepa, vojtěška, uhličitan vápenatý.

 Apetit - Ducks & Swans 750ml (min. 110g)

Kód:
0056
Záruka:
18 měsíců